Magic City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magic City

Lumea a evoluat, omenirea a disparut.E timpul ca magia sa isi spuna cuvantul.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La vizionari teatrale yupiii

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 2:32 am

-Nu-i nevoie...spuse fata trangandu-i cu ochiul. Sunt pregatita de orice, ai uitat? Hai la un suc in timp ce iti scriu eu rezumatul...ce zici?
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 2:40 am

- Da, sunt de acord.. Permite-mi sa fac cinste...spuse acesta razlet si c-un zambet.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 2:41 am

-Cum doresti...raspunse ea facand un gest elegant. Mergem?
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 2:46 am

- Dupa tine tanara domnisoara..spuse el facand o plecaciune si facandu-i semn fetei sa o ia inainte.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 2:51 am

-Multumesc, domnul meu. raspunse fata la fel de elegant ca inainte, in timp ce incepu sa mearga catre iesirea din cladire.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:00 am

-" De ce se comporta asa elegant?!" se intreba el, urmarind-o mai intai cu privirea si apoi cu pasii.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:06 am

Ajunsi afara, fata se intoarse catre el si il intreba, cu un ton vesel in voce:
-Deci...unde mergem?
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:10 am

- La Gaia..e bine ? intreba el amitindu-si ca Gaia pe langa studio de muzica, era si un restaurant celebru.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:13 am

-E perfect! spuse ea vesela. Il lua instinctiv de mana si incepu sa alerge catre restaurant.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:18 am

Seraphim incepu sa alerge si el, ca sa tina pasul cu fata.
- "Eh..cu Botan fac mai mult sport decat la scoala...!" gandi el usor amuzat de gand.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:20 am

Fara sa vrea, ii auzi gandul.
-Te-am auzit. spuse ea incetinind pasul. Scuze...
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:24 am

- Da nu am gandit ca nu-mi place asta..spuse el zambind. Hmm si nu stii gandurile sunt intime..daca ma gandeam la o scena din filmele pentru adulti, acum ?
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:29 am

-Iarta-ma...N-am vrut sa iti invadez intimitatea, dar a fost un "reflex neconditionat"...scuze.
Isi intoarse privirea catre el, zambind jenata de situatie.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:38 am

- Nu-i nimic..Iata c-am ajuns acuma...!
Baiatul ii deschise usa fetei.
- Si cum am mai zis...dupa tine...!
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:41 am

Zambi cald si intra in restaurant, unde erau o multime de oameni.
-Ahh...sper ca mai gasim o masa libera.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:47 am

Un ospatar veni sa-i intampine vroind sa le zica de mese ocupate, dar cand realiza cine era baiatul se razgandi si zise:
O: - Pe aici va rog...! spuse el aratandu-le catre un separeu la fereastra. Va aduc imediat si meniurile..
- Thank you...! ii zise baiatul pe englza, zambind usor.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:49 am

-Il cunosti? intreba Botan soptit. Mi s-a parut ca s-a uitat la tine ca si cum te-ar cunoaste...
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:55 am

- Posibil..am fost fotomodel la firma tatalui meu si cu banii stransi di spectacolele acelea am donat locului astuia...si m-am imprietenit cu cineva atunci dar nu stiu sigur daca e el sau nu...:-?
Seraphim merse la masa, dand un scaun mai departe de lemn si aproape de dansu.
- Ia un loc...! spuse apoi catre fata.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 3:57 am

Se aseza pe un scaun si zambi uitandu-se in jur.
-E frumos aici...spuse ea.
Isi scoase apoi o foaie de hartie si un pix.
-Sa ma apuc de treaba.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 4:04 am

Osapataru veni cu 2 meniuri, iar tanarul il aproba din cap.
O: - Here ya go master...!
- Genki ?O_o il intreba acesta uimit in timp ce celalt plecase.
Se intoarse catre fata si ii inmana un meniu.
- Ai tot timpul sa scrii aia..deci i-ati cat timp vrei...!
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 4:08 am

Fata incepu deja sa scrie.
-Alege tu ceva si acelasi lucuru imi voi lua si eu. spuse ea zambind, facand o pauza. Apoi continua sa scrie cu repeziciune rezumatul.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 4:13 am

Seraphim ridica din umeri cand o vazu pe fata ca scrie cu atata spor. Analiza meniul hotarandu-se deja la diverse lucruri.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 4:19 am

-Te-ai hotarat? intreba fata la un moment dat, oprindu-se din scris.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 4:20 am

- Da..vreau doar sa stiu daca tu consumi alcool..intreba acesta inchizand meniul.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2009 4:25 am

-Nu...scuze dar nu vreau sa bag chimicale in mine. spuse fata intinzand foaia. Poftim...am terminat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
La vizionari teatrale yupiii
Sus 
Pagina 2 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic City :: Oras :: Teatru-
Mergi direct la: