Magic City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magic City

Lumea a evoluat, omenirea a disparut.E timpul ca magia sa isi spuna cuvantul.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La vizionari teatrale yupiii

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutorMesaj
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 6:29 pm

-Hmmm? am inganat intorcandu-ma catre el, tot cu ochii inchisi. Mnu... am spus apoi, punandu-ma la loc.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeMar Mai 25, 2010 1:39 am

- Ba da sa stii ca e..! rase incet de dragalasenia fetei, ii venea s-o cuprinda pe de-antregul pana a nu-i mai da drumul dar incerca sa se abtina.
- E 2.. ! spuse acesta cu o ora inainte sperand ca va functiona trezitul.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeMar Mai 25, 2010 3:02 am

Am inceput sa ma foiesc lent prin pat si am ajuns cu botul in pieptul lui Seraphim. Mi-am deschis ochii si l-am privit buimacita.
-Yusuke stie ca intarzii tot timpul.
Mi-am lasat capul in jos zi am inchis la loc ochii.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeMar Mai 25, 2010 9:04 pm

- Eh se pare ca esti irecuperabila iubito! zambi acesta tandru, ferindu-i din nou suvitele de par ce-i cadeau pe fata.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 3:40 am

-Aham, am spus, chinuindu-ma sa-mi deschid ochii. Chiar trebuie sa mergem? Il sun pe Yusuke.
Am vrut sa ma intind dupa telefon, dar m-am rotit in asa fel incat am cazut din pat, exact pe podea. "Auch" mi-am spus.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeDum Iun 13, 2010 4:18 am

Se apleca dupa ea cand vazu ca facuse minunatul contact cu podea si o si intreba:
- Esti bine? Te-ai lovit?
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeDum Iun 13, 2010 4:30 am

Am pus palmele pe podea si am inceput sa ma ridic usor.
-Podeaua are gust bun sa stii...nu vrei si tu?
L-am luat de mana si l-am tras jos in pat, exact peste mine. "Oke...nu asta am avut in minte..." mi-am spus, rosind usor.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeDum Iun 13, 2010 4:40 am

- Interesanta pozitie.. sa profit de ea sau nu ? se prefacu el ca incepe sa se gandeasca, fara a se muta sau a se da la o parte.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitimeDum Iun 13, 2010 1:11 pm

-Hmmm...sa ma gandesc. am spus si eu, ducandu-mi mana la barbie. Nu acum. Hai sus!
Mi-am pus palmele pe pieptul lui si am inceput sa imping.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 Empty
MesajSubiect: Re: La vizionari teatrale yupiii   La vizionari teatrale yupiii - Pagina 42 I_icon_minitime

Sus In jos
 
La vizionari teatrale yupiii
Sus 
Pagina 42 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic City :: Oras :: Teatru-
Mergi direct la: