Magic City
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magic City

Lumea a evoluat, omenirea a disparut.E timpul ca magia sa isi spuna cuvantul.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Parcul orasului

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul
AutorMesaj
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeSam Mar 13, 2010 4:27 am

L-am prins de mana si l-am tras usor spre mine.
-Daca m-ai tine tu in brate, zau ca ar fi si mai confortabil. am spus, apoi am zambit larg in directia lui, imbujorandu-ma.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeSam Mar 13, 2010 7:09 am

- Bine, am sa te tin! zambi baiatul si o cuprinse imediat, fara a mai sta pe ganduri.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMar Mar 16, 2010 12:22 am

Mi-am lipit capul de pieptul lui si am inchis ochii.
-Mult mai bine...am spus soptit.
Am ramas in tacere cateva secunde, pana mi-am adus aminte de un lucru.
-Maine e balul? am intrebat brusc. Mi-am ridicat privirea spre el, desi nu il vedeam bine din cauza intunericului.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMar Mar 16, 2010 3:47 am

- Hmm.. sa vedem... miercuri, joi, vineri...! Dap maine e...! adauga apoi zambind usor si reusind sa-i vada ochii lucitori prin intunericul din camera, astfel se cronometra si incepea sa-i mangaie obrazul cu mana stanga.
- Doar esti gata pentru maine, nu ?
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 12:37 am

Am oftat usor. Da, aveam rochia. Si da, eram pregatita. Dar ceva in mine se lupta cu acel sentiment de 'gata'. Am clipit usor si mi-am ingropat obrazul in palma mare a lui Seraphim.
-Nu stiu daca o sa ma pot abtine sa nu omor vreo fata...am spus in gluma. Am auzit ca esti foarte dorit la astfel de baluri.
Mi-am ridicat privirea spre el si am pus mana mea micuta peste mana lui, care inca era pe obrazul meu. Am zambit usor si am asteptat raspunsul lui.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 2:34 am

Isi dadu privirea in jos, inspre marginea patului.
- Hmm! incerca el sa-si inceapa ideea, dar parca acele cuvinte nu vroiau sa iasa.
- Sper sa aiba veste anti-glont, si ceva la gat in care sa nu poata sa fie vreuna gatuita! chicoti tanarul usor, iar in acel moment isi ridica inapoi privirea.
- Desi sunt atractive, daca nu m-au atras atatia ani, nu au cum sa ma atraga acuma, nu ? zambi tanarul incet.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 11:59 pm

Cand am auzit cuvantul 'atractive' nu am mai stat sa isi termine propozitia. AM luat o perna si l-am lovit peste fata cu ea. M-am pus apoi pe burta si l-am privit.
-Esti asa de sigur ca nu te vor atrage? am intrebat cu o tenta de ingrijorare si tristete in voce.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:22 am

- Bineinteles ca sunt sigur...! spuse baiatul, luandu-si perna de pe fata si intorcandu-se catre fata.
- Tu ar trebui sa-ti faci griji pentru baietii de acolo... sunt care de care mai draguti si cam toti intra in ... conversatie cu persoanele noi. Nici nu stii prin ce minuni poate ajunge conversatia aceea! spuse tanarul, suflandu-si firele bretonului de pe frunte, ca sa acopere ofticatul propriu.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 3:06 am

Mi-am intors capul spre el si am cascat ochii apoi am zambit cald. Era ingrijorat pentru mine.
-Stai linistit...daca vreunul dintre ei intrece masura, il va astepta o matura dupa cap. am spus chicotind. Am intins mana si i-am mangaiat usor obrazul in timp ce ma sprijineam in celalalt cot.
-Oricum nu voi avea ochi pentru altul...am soptit apoi, cu subinteles.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 3:30 am

Rosi in momentul acela la chip, asezandu-si mana peste cea a fetei si zambi usor.
- Hmm m-am consolat cu lucrul acesta! spuse, luandu-i mana intr-a sa si sarutand-o usor si elegant.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 2:21 am

M-am apropiat usor de el si i-am captat buzele intr-un sarut pasional. Cand m-am departat de el, am studiat atenta trasaturile chipului angelic din fata mea, cu un usor suras din coltul gurii.
-Sa stii ca daca te apropii de una, am sa ii tai gatul direct. am spus apoi, chicotind usor.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 1:32 am

Ramase surprins cand auzi afirmatia, marindu-si ochii si clipind des.
- Woooo'w! remarca el cand isi reveni, scuturandu-si usor capul.
- " Hmm remarca aceasta nu merge nici in gluma!" isi apleca pentru cateva clipe usor privirea.
- Mi-e mila de sarmanele ce se vor apropia! incerca sa continuie cu gluma.
- Nu stiam ca vei fi atat de criminala~! Posesiva mica!
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 3:16 am

-Nu vrei sa sti cat de criminala pot fi eu...am spus cu un zambet malefic.
Mi-am ridicat privirea spre el, prefacandu-ma suparata.
-Pe cine faci tu mica? Nu-s mica!!! m-am plans copilareste, incrucisandu-mi bratele la piept.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 3:17 am

- Nu esti mica...! chicoti acesta cand zari plansul copilaresc al fetei.
- Dar scumpa tot esti...! spuse tanarul, cuprinzand-o usor si afisa un zambet gingas pe chip.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 3:32 am

-Eeeeh...m-am imbunat brusc cand m-a luat in brate. Mi-am pus si eu bratele in jurul gatului lui si l-am tras aproape de mine. Abia dupa ce l-am privit din nou mi-am dat seama ca era de-asupra mea. M-am rosit usor si apoi l-am sarutat delicat pe varful nasului.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 3:51 am

Inchise ochii in clipa aceea si ii deschise la final, incepand sa-i sarute in mod delicat buzele moi si rosii.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 11:14 pm

Imi explora gura atat de delicat incat m-a facut sa zambesc in sinea mea. Mi-am incalcit mainile in parul lui si am continuat sarutul cu speranta ca nu observase ca era de-asupra mea.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 11:25 pm

Continua mai mult timp, asezandu-si bratele pe langa corpul fetei, iar cu ajutorul mainilor ii prinse umerii delicati.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:22 am

Mi-am asezat mainile pe obrajii lui si i-am mangaiat obrajii usor. Am continuat sa-l sarut cu mai multa pasiune ca inainte.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:22 am

Se opri in momentul in care simti lipsa oxigenului si zambi usor catre tanara.
- Asta da sarut de neuitat....! isi mentinu zambetul, in timp ce-si dadu privirea catre chipul fetei, conturandu-l incet.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeDum Apr 18, 2010 6:45 pm

Am zambit usor, fiind inca rosie in obraji. Mi-am dus peste gatul si pieptul lui si am zambit, in timp ce il priveam cu dragoste.
-O sa mai fie saruturi din astea, am soptit. Iti garantez.
Mi-am lasat capul pe spate si m-am uitat la ceasul de la capul patului. 3:19 a.m. Brusc am simtit cum oboseala isi face loc in mine si m-am uitat obosita la Seraphim.
-Mi-e somnic...am spus pe un ton copilaresc.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeVin Apr 23, 2010 9:10 pm

- Ahm.. atunci te las sa dormi...! zambi tanarul dulce in directia fetei.
- Si ne vedem maine dimineata... bine? intreba in timp ce ii dadu un sarut incetisor pe frunte.
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeSam Apr 24, 2010 7:24 pm

Mi-am pus palmele pe pieptul lui si am zambit usor.
-Sa nu ma lasi singura, bine? am soptit apoi, si l-am sarutat apoi pe varful nasului. M-am cuibarit la piptul lui si l-am privit ca un copilas micut.
Sus In jos
Seraphim

Seraphim


Numarul mesajelor : 1829
Data de inscriere : 07/08/2009

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeLun Apr 26, 2010 11:23 pm

Ofta usor in acel moment... ii placea jocul copilaros, dar dorinta era cam greu de indeplinit.
- Stii ca asta cam nu se poate ? Daca vine in camera oricare dintre cei de pe aici... vor crede ca am facut altceva.. si apoi ivim multe.. scandaluri..!
Sus In jos
Botan

Botan


Numarul mesajelor : 1707
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 29

Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitimeVin Mai 14, 2010 7:56 pm

M-am intristat usor, dar stiam ca avea dreptate. Eram dispusa sa ma sacrific pentru el, asa ca am inghitit greu nodul ce mi se puse in gat, si am spus:
-Bine atunci...Ne vedem maine, da?
Mi-am ridicat privirea spre el si i-am zambit cald. M-am apropiat de el si i-am sarutat buzele tandru, dar scurt. Mi-am incolacit bratele in jurul lui si l-am strans usor.
-Gataaa...ma prea obisnuiesc! am spus apoi, chicotind usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parcul orasului - Pagina 41 Empty
MesajSubiect: Re: Parcul orasului   Parcul orasului - Pagina 41 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Parcul orasului
Sus 
Pagina 41 din 44Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic City :: Oras :: Parcuri-
Mergi direct la: